Bayan Tulum Modelleri

Tulumlar uzun zamandır kadın modasında trend olan parçalardan biridir. Bayan tulum modelleri her sezonda farklı alanlarda yenilikler ile birlikte sunulmaktadır. Bu sayede tulum modellerinde değişik ve şık modellerin bulunması garantilenmektedir. Tulumların her sezonda ya da her ortamda kullanılabilmesi, kadın gardıroplarında daimi olarak kalmasını sağlamaktadır. Uzun, kısa, etekli ya da pantolonlu tulum modelleri aynı zamanda kumaşlarına göre de ayrılmaktadır. Kumaşlarının da birden fazla seçeneği olan kadın tulum modelleri, tulum kullanımının yaz ve kış aylarında yaygın olarak tercih edilmesinin nedeni olarak gösterilmektedir.

Yazlık Tulum Modelleri

Yazlık olarak sunulan tulum modellerinde puantiyeli desenlere sıklıkla rastlanılmaktadır. Pauntiyenin yanı sıra geometrik desenleri ile de görücüye çıkan tulumlar, tatil yerlerinde olduğu kadar şehir hayatında da kullanabilmektedir. Yazlık tulum modellerinde straplez kesimler ya da ince ip askılı seçenekler çok satılmaktadır. Bunun yanı sıra yazlık modellerde genellikle kısa ancak bol olan modeller de oldukça talep görmektedir. Uzun tulum modellerinde ise İspanyol kesimler ve terletmeyen kumaşlar, tercih edilmektedir. Yazın tulum kullanımında renklerin oldukça ışıltılı olmasına dikkat edilmektedir. Bunun yanı sıra pastel tonlardan vazgeçemeyen kadınlar, pastel tonlardaki tulum modellerini de satın alabilmektedir. Kot tulum modelleri de yaz ve mevsim geçişlerinde satış rakamlarını çoğaltan temel modeller arasında yerini korumaktadır. 

Kışlık Tulum Modelleri

Kış aylarında tercih edilen tulum modellerinde kalın kumaşlar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra modellerde renklerin daha çok siyah, kırmızı ya da daha koyu mor olarak tercih edilmesi kış aylarına özgü bir durumdur. Kışlık tulum modelleri günlük yaşamda olduğu kadar şık davetlerde, düğünlerde ya da nişan gibi organizasyonlarda da kullanılabilmektedir. Özellikle bilekte biten kışlık tulumlar topuklu ayakkabılar ile kombinlendiğinde kısa sürede şıklık yakalanabilmektedir. Kışın kalın askılar ya da uzun kullar tulum modellerinin üst kısımlarına hâkim olmaktadır. tine kışlık tulumlarının üst taraflarında ceket havasının hissedilmesini sağlayan düğme de dekolte detayları da eklenebilmektedir. Tulumların belden ya da boyundan bağlamalı seçeneklerinin olduğu gibi fermuarlı şekilde giyilen farklı modelleri de satışa sunulmaktadır. Rengarenk ve kaliteli bayan tulum modelleri ile ön plana çıkan MissPile sitesinden istediğiniz tulumu kolayca bulabileceksiniz.