TSHİRT

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L
126 Ürün mevcut.

Bayan Tişört Modelleri

Kadın giyiminde en temel parçalardan birini her daim tişörtler oluşturmaktadır. Şık ya da spor bir tarz benimsemiş olması fark etmeksizin bayan tişört modelleri her gardıropta yerini koruyan giyim üst giyim seçeneklerinden biridir. Tişört kullanım alanlarının geniş olması farklı modellerde tişört tasarımlarının da ortaya çıkmasına ön ayak olmuştur. Bu sayede günümüzde sadece sportif olarak değil şık olarak tasarlanan kombinlerde de tişörtlere rastlamak mümkündür. Bayan tişört modellerinde seçenekler bol ya da dar kalıp olarak iki ana başlık altında sunulmaktadır. Bol kesim olan tişörtler boyfriend ya da erkek kesim tişörtler olarak da satışa sunulabilmektedir. 

Bayan Baskılı Tişört Modelleri

Kadınlar için tişörtlerde baskılar kombin tamamlayıcısı olarak rol oynamaktadır. Baskıların dönemin trendlerine göre yapılması, şıklıkla birlikte moda takibinin yapılmasını da kolaylaştırmaktadır. Tişört şıklığı yakalanması için özellikle leoparlı baskılar kullanılmaktadır. Baskılarda zebra ya da kazayağı olarak bilinen desenlere de sıklıkla rastlanılabilmektedir. Kadın tişört modellerinin baskılı olanlarında desenlerinden sonra yazı detayları da dikkat çekmektedir. Yazıların puntolarının büyüklü ya da küçüklü boyutlarda tutulması, tercihlere göre seçim yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca hem desen hem de yazı detaylarını aynı tişörtte buluşturan firmalar da bulunmaktadır. Genellikle kısa kollu olarak tasarlanan tişörtlerde kol boyları ise farklı uzunluktadır. Dirsekte biten düşük omuzlu modeller olduğu gibi oldukça kısa kola sahip olan modeller de seçenekler arasında değerini korumaktadır. 

Bayan Tişört Çeşitleri

Bayan tişört çeşitleri genel kapsamda yakalarına göre isim almaktadır. Bu alanda kadınlar v yakalı ve dekolteli tişörtler sayesinde anında kadınsı ve şık bir görünüme bürünebilmektedir. V yaka düz tişörtler özellikle tek renk olarak tasarlandığında tüm ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yaz aylarında askılı olan tişörtler ise sıcaklardan bunalan kadınların kurtarıcıları olmaktadır. Askılı tişörtler terletmeyen kumaşları sayesinde ferah bir gün geçirilmesini sağlamaktadır. Askılı tişörtlerde de baskılı modeller olduğu gibi etnik desenli seçenekler de bulunmaktadır. Yaka bölümlerinde kendinden zinciri olan tişört seçenekleri ise kadınların çite avantaj ile kombin yapmalarını sağlamaktadır. Tüm tişört modelleri farklı bedenler ile satılmaktadır. Bayan tişört modelleri konusunda kalite ve uygun fiyat arıyorsanız sizlere MissPile’yi önerebiliriz.