TRİKO

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L
168 Ürün mevcut.
Ücretsiz Kargo
39,99 TL
Ücretsiz Kargo
39,99 TL
Ücretsiz Kargo
39,99 TL
Ücretsiz Kargo
24,99 TL
Ücretsiz Kargo
24,99 TL
33%
59,99 TL 39,99 TL
33%
59,99 TL 39,99 TL

Triko Kazak Modelleri

Yıllar ilerledikçe geçmişte moda olan giyim kuşam seçenekleri yeniden trend olmaktadır. triko kazak modelleri de son zamanların en trend parçalarından biridir. Sıcak tutmasının yanı sıra şık ya da günlük olarak kullanılabilmesi triko modellerinin yedinden popüler olmasını sağlayan ana etmenlerdir. Kaliteli malzemeler sayesinde oldukça yumuşak bir yapıya sahip olan triko kazaklar hem kış aylarında hem de bahar mevsimlerinde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Triko kazakların geçmişteki popülerlik dönemlinden farkı zamane dokunuşları ve geniş renk seçenekleridir. Kadın triko modellerinde her zevke uygun uzunlu kısalı kazaklara denk gelmek mümkündür.

Kadın Triko Modelleri

Triko modeli sadece tek bir ana seçenekten oluşmamaktadır. Kazaklar yaka iplerine göre bile farklı başlıklara ayrılabilmektedir. Balıkçı yaka, boğazlı, düşük omuzlu ya da yarım balıkçı yaka triko modelleri kadınların kıyafet dolaplarının favori parçalarındandır. Markaların tasarlamış olduğu triko modellerinde yalın ve sadelik hâkimdir. Ancak özellikle bu sadeliğe ufak hareketlerle gerek yaka detayları gerek güzel işlemeler katan markalar da bulunmaktadır. Böylece isteyen kadınlar triko kazak seçimleri ile de şık bir hava kazanabilmektedir. Yeni triko modellerinde kolları uzun olmasına karşın boyları kısa olanlar oldukça talep görmektedir. Bu modellerde kollardaki bombeli tasarım özellikle etek kombinleri ile tercih edilmektedir. Her renkte bulunan kısa trikolar yine yumuşak ve kalın dokumalar ile beğenilere sunulmaktadır. Kadın triko modellerini incelemek ve uygun fiyat ile sahip olmak için MissPile’nin ilgili kategorisini inceleyebilirsiniz. 

Kışlık Kazak Modelleri

Kışlık kazak modellerinde kalın yünlü modeller ilk sıralarda bulunmaktadır. Kadınlar özellikle yarasa kollu olan kazakları seçerek farklı bir tarz yaratabilmektedir. Bunun yanı sıra son trendler arasında belli bölümlerinde sökükler bırakılmış olan modeller de anında göze çarpmaktadır. Ponponlu yeni triko modelleri ise genellikle genç kadınlar ve kendini daima genç hisseden kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Triko kazakların kışlık olanlarında geniş modeller de bulunmaktadır. Geniş olan triko kazakların boyları da uzun tutularak oldukça rahat ve basic bir görünüm yakalamak mümkündür. Trikoların kol ve göğüs kısmında pelüş detaylarının eklenerek hazırlanan modeller ise soğuk kış günlerine uygun şekilde kombin yapılmasını sağlamaktadır. Her modelin birden fazla renk ve beden seçeneği de bulunmaktadır.