233 Ürün mevcut.

Triko

Yıllar ilerledikçe geçmişte moda olan giyim kuşam seçenekleri yeniden trend olmaktadır.Triko modelleri de son zamanların en trend parçalarından biridir. Sıcak tutmasının yanı sıra şık ya da günlük olarak kullanılabilmesi triko modellerinin yedinden popüler olmasını sağlayan ana etmenlerdir. Kaliteli malzemeler sayesinde oldukça yumuşak bir yapıya sahip modeller hem kış aylarında hem de bahar mevsimlerinde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Kadın triko modellerinde her zevke uygun uzunlu kısalı kazaklara denk gelmek mümkündür.

Triko Modelleri

Triko modeli sadece tek bir ana seçenekten oluşmamaktadır. Kazaklar yaka iplerine göre bile farklı başlıklara ayrılabilmektedir. Balıkçı yaka, boğazlı, düşük omuzlu ya da yarım balıkçı yaka modelleri kadınların kıyafet dolaplarının favori parçalarındandır. Markaların tasarlamış olduğu modellerde yalın ve sadelik hâkimdir. Ancak özellikle bu sadeliğe ufak hareketlerle gerek yaka detayları gerek güzel işlemeler katan markalar da bulunmaktadır. Böylece isteyen kadınlar seçimlerine şık bir hava katabilmektedir. Yeni modeller kolları uzun olmasına karşın boyları kısa olanlar oldukça talep görmektedir. Bu modellerde kollardaki bombeli tasarım özellikle etek kombinleri ile tercih edilmektedir. Her renkte bulunan kısamodeller yine yumuşak ve kalın dokumalar ile beğenilere sunulmaktadır. Kadın triko modellerini incelemek ve uygun fiyat ile sahip olmak için MissPile’nin ilgili kategorisini inceleyebilirsiniz. 

Bayan Triko Modelleri

Kalın yünlü modeller ilk sıralarda bulunmaktadır. Kadınlar özellikle yarasa kollu olan kazakları seçerek farklı bir tarz yaratabilmektedir. Bunun yanı sıra son trendler arasında belli bölümlerinde sökükler bırakılmış olan modeller de anında göze çarpmaktadır. Ponponlu yeni triko modelleri ise genellikle genç kadınlar ve kendini daima genç hisseden kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Kışlık olanlarında geniş modeller de bulunmaktadır. Geniş olan modellerin boyları da uzun tutularak oldukça rahat ve basic bir görünüm yakalamak mümkündür. Trikoların kol ve göğüs kısmında pelüş detaylarının eklenerek hazırlanan modeller ise soğuk kış günlerine uygun şekilde kombin yapılmasını sağlamaktadır. Her modelin birden fazla renk ve beden seçeneği de bulunmaktadır.