TAKIM

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L

Bayan Takım Modelleri

Trendleri takip edip kendine yakışanı giyebilmek kadınların daha özgüvenli hareket edebilmesini sağlamaktadır. Bayan takım modelleri de son zamanların en popüler olan giyim trendlerinden biridir. İkili takımların etekli ya da pantolonlu seçenekleri bulunmaktadır. Var olan seçeneklerin model bakımından çeşitli olması, takım kullanımlarının iş yaşamına da günlük hayata da adapte olabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca takım modelleri her alıcıya uygun olan fiyat aralıklarından satışa sunulmaktadır. Böylece kolay erişimler sayesinde zahmetsiz şıklık sağlayan kadın takım modellerini satın almak mümkün hale gelmektedir.

Bayan Triko Takım Modelleri

Kadın takımlarında özellikle en trend parçalar triko olanlardan oluşmaktadır. Taş ya da normal trikodan oluşan modeller, zevklere göre satın alınabilmektedir. Özellikle kış aylarında bayan triko takım modelleri kıyafet dolaplarında yerlerini almaktadır. Triko takımlarında etekli ya da pantolonlu modeller bulunmaktadır. Etekli modellerde dar kesim ve yırtmaçlı olan modeller en çok satılanlar arasında bulunmaktadır. Bu modelde olan takımlar genellikle kısa botlar ya da farklı kışlık ayakkabılar ile kombin edilebilmektedir. Etekli triko takımlarında pilili, kloş ve diz altı olan seçenekler de bulunmaktadır. Aynı pilili seçeneklerin pantolonlu takımlara uyarlanması ise oldukça farklı bir şıklık elde edilmesini sağlamaktadır. Etekli ya da pantolonlu olması fark etmeksizin triko takımların tamamında; siyah, ekru, vizon, koyu vizon ya da kiremit rengi seçenekleri bulunmaktadır. 

Bayan Spor Takım Modelleri

Bayan ikili takım modellerinde sadece etek ya da sadece pantolonlu olan şık tasarımlar yer almamaktadır. Spor modeller de rahatlık konusunda hassas olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. İkili spor kadın takımlarında paçalarda lastik detaylı olan modellerin bulunması takımın havasını değiştirmektedir. Bunun yanı sıra alt eşofmanlarda şeritler halinde belli detayların geçtiği görülmektedir. Spor modellerde üst giyimlerde hem fermuarlı hem de kafadan giymeli kapüşonlu modeller sergilenmektedir. Üst parçada da alt parçada da cep detaylarının bulunması bu takımların genel özellikleri arasındadır. Spor takımlarda kapüşonlu yaka seçeneklerinin olduğu gibi boyun kısmında fermuarların bulunduğu modeller de yine kadınların beğenilerine göre her bedenden olmak üzere satışa sunulmuştur. Bayan takım modelleri dendiğinde ilk akla gelenlerden biri olan MissPile’nin geniş kataloğuna sizde hemen göz atın.