SWEATHSHIRT

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L
219 Ürün mevcut.
Ücretsiz Kargo
49,99 TL
25%
Ücretsiz Kargo
39,99 TL 29,99 TL
Ücretsiz Kargo
24,99 TL

Bayan Sweatshirt Modelleri

Kadın modası her sezon farklı bir parçasın trend haline gelmesini sağlamaktadır. Bu bakımdan yıllardan beridir moda sektöründe yerini koruyan sweatshirt modelleri halen pek çok kadının ilk tercihlerinden biri olmak özelliği taşımaktadır. Sweatshirt modellerinin sıklıkla tercih edilmesinde kategorilerinin ya da seçeneklerinin devamlı yenilenmesinin etkisi büyüktür. Geçmiş dönemlerde sadece sportif şıklık için tercih edilen modeller artık şık kombin yapımına da uyarlanabilmektedir. Bunun için bayan sweatshirt modellerine ekstra detayların eklenerek piyasa sürüldükleri bilinmektedir. Böylece kadınlar şık olmalarına karşın rahatlıklarından da ödün vermeden tarzlarını oluşturabilmektedir. 

Bayan Spor Sweatshirt Modelleri

Üst giyimin en rahat hallerinden biri olan sweatshirt modelleri için oldukça farklı seçenekler bulundurulmaktadır. Genellikle kapüşonlu olarak tercih edilen modellerde kapüşon iplerinde yazılı kurdelelerin kullanılması son trendlerdendir. Bayan spor sweatshirt modellerinde yırtık havası verilmiş kumaşlar da tercih edilmektedir. Renk seçeneği oldukça fazla olan sweatshirtlerde kumaş olarak da seçenekler fazladır. Kış aylarında pelüş sweat modeller uzunlu ya da kısalı olarak satın alınabilmektedir. Pelüş olan modellere önden cep eklenerek tarz bir görünüm yaratılmıştır. Spor modeller arasında ekoseli ve yakasında kürk detayı bulunan sweatshirtler de sıklıkla kullanılmaktadır. Ekose anlamında da renk skalası geniş olan modeller beden bakımından da oldukça esnektir. Bayan Sğpr Sweatshirt modelleri için MissPile’ye de bir bakmalısınız. 

Bayan Şık Sweatshirt Modelleri

Şok sweatshirt modellerinde baskı detayları bulunmaktadır. Kadınlar baskıları zincir ya da garnili desenler olarak tercih etmektedir. Bunun yanı sıra gold ya da gümüş pul işçiliği bayan şık sweatshirt modellerinde en çok satılanlardan biridir. Rahat parçalar olarak bilinen sweatshirt modellerinde şıklığın yakalanabilmesi için bellerinde dantelli detaylar olanları da tasarlanmıştır. Bu tip modellerde özellikle küçük yazı baskıları da kullanılmıştır. Böylece şıklık ve spor görünüm bir giyim parçası ile yalanabilmektedir. Şık sweatshirt modellerinde aynı zamanda kollarda pullu ya da simli aksesuarlar olanlar da vardır. Kol detayı olan seçeneklerde ise bel kısımları kısa tutulmuştur. Fitilli kadifeden üretilen sweatshirt modellerinde ise bombeli kollar bulunmaktadır. Leopar ya da yılan desenli olan modeller de şıklıklarından vazgeçemeyen kadınlar için uygun fiyatlardan satılmaktadır.