PANTOLON

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L XXL
85 Ürün mevcut.
Ücretsiz Kargo
84,99 TL
Ücretsiz Kargo
24,99 TL

Bayan Pantolon Modelleri

Kadınlar pantolon kullanımını günlük yaşamlarında ya da kariyerleri boyunca uygun modeller eşliğinde tercih edebilmektedir. Bayan pantolon modellerinin seçeneklerinin fazla sayıda olması da tercih oranının yüksekliğinden ileri gelmektedir. Moda sektörünün önemli bir ayağı olan kadın pantolonlarında pek çok farklı model ve seçenek bulunmaktadır. Modeller genellikle tarzlarına ya da kumaşlarına göre ayrımlar yapılarak satışlara sunulmaktadır. Bu kapsamda kot, kadife, kumaş ya da keten pantolonlar oldukça popülerdir. Sayılan kumaş seçeneklerinin farklı modellere ile birlikte tasarlanması ise bayan pantolonlarında skalasının yükselmesini sağlamaktadır. 

Bayan Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Pantolon trendleri her yıl yenilenmektedir. Ancak yüksek belli olan pantolonlar son birkaç yıldır moda sektöründe yerini korumayı başarmıştır. Kadınlar yüksek bel pantolonlarda İspanyol ya da boru paça temellerinde seçimlerini yapabilmektedir. Bayan yüksek bel pantolon modellerinde en önemli detay kemerlerdir. Bu tip pantolonlar genellikle kazanlar ya da tişörtler içe sokularak kullanılan modeller arasındadır. Kemer detayların önemi de bu açıdan kendini belli etmektedir. Pantolon ile birlikle tasarlanan kemeler klasik olanlara, ekoselilere, büyük tokalılara ya da bağlamalılara rastlamak mümkündür. Yüksek belli ve kemerli pantolonlarda paça boyları da oldukça fazla seçeneği içerisinde barındırmaktadır. Uzun paçalı ya da tam bilekte biten pantolonlar kadınların boylarına ya da sadece zevklerine göre satın alınmaktadır.
Yüksel modelin bol pantolon olan modelleri de en çok tercih edilenler arasındadır. 

Bayan Pantolon Çeşitleri

Bayan pantolon çeşitleri sadece kumaş türlerine göre ayrımlar eşliğinde sunulmamaktadır. Pantolonların desenleri ve modelleri de ayrımlara konu olmaktadır. Son aylarda kısa paçalı ve İspanyol pantolon çeşitleri farklı renkleri ile satış oranlarını artırmışlardır. Kullanımını her mevsime göre uyarlayan bu modeller mevsim şartlarına göre değişen kumaşlar ile satışa sunulmaktadır. İspanyol pantolonlar arasında kış aylarında oldukça popüler olan modeller arasında trikolar yer almaktadır. Triko pantolonlar pilili yapıları sayesinde kadife olanlar beğenilmektedir. Yaz ya da kış fark etmeksizin her mevsim giyilebilen kot pantolonlarda ise açık ve koyu renkli modeller bulunmaktadır. Ayrıca kot pantolonlar da kendi içerisinde dar, boyfriend pantolon, İspanyol, düşük bel ve yüksek bel olmak üzere pek çok farklı model bulundurmaktadır. Bu modellere MissPile farkı ile hemen sahip olabilirsiniz.