129 Ürün mevcut.
33%
179,99 TL 119,99 TL
37%
159,99 TL 99,99 TL
37%
159,99 TL 99,99 TL

Bayan Mont Modelleri

Montlar kış aylarında en çok kullanılan kıyafetlerdendir. Şıklıklarından ya da tarzlarından taviz vermeyen kadınlar, bayan mont modelleri arasından hem içerik hem de fiyat olarak kendilerine hitap edebilen bir model seçebilmektedir. Onlarca farklı modelin ortak özelliği kış aylarının sıcak geçmesini garantilemeleridir. Ayrıca montlarda içi kürklü olanların tercih edilmesi ekstra sıcaklık isteyen kadınlar için beğenilere sunulmaktadır. Geçmiş yıllarda montların istenilen şıklıkta olmaması pek çok kadın tarafından eleştirilmiştir. Ancak günümüzde bayan mont modellerinin tasarım ve kumaş açısından istenilen çeşitliğe ulaşması sağlanmıştır. Üstelik mont modellerinde istenilen çeşitlilik yine istenilen fiyat düzeyi üzerinden satılmaktadır. 

Bayan Mont Trendleri

Mont modellerinde trenler uzun ve kısa olanlarda farklı şekillerde belirlenmektedir. Son zamanlarda kısa montlarda pelüş olanlar çok popüler parçalar arasındadır. Pelüş kısa montlar cep ve düğme detayları ile beğenilere sunulmaktadır. Neon ya da parlak renkteki kısa montların da özellikle gençler arasında sıklıkla satın alındığı bilinmektedir. Neon montlarda ise farklı fermuar eklemeleri bulunmaktadır. Spor şıklık sağlayan rugan montlar ise içlerine eklenen yapay kürkler ile hem trend takibini hem de sıcak kalmayı garantilemektedir. Uzun mont modellerinde kaşe kabanlar yer almaktadır. Kaşe kabanlarda vizon gibi klasik renklerin yanı sıra yeşil gibi alışılmamış renkler de üretilmektedir. Bunun yanı sıra kaşe montlara eklenen kuşaklar ya da tek düğmeler, klasik bir havanın elde edilmesini sağlamaktadır.  

Bayan Mont Seçenekleri

Kış aylarında kurtarıcı olarak görülen montlar hava sıcaklıklarına göre değişen modeller ile de tercih edilmektedir. Dışı kot görünümünde olmasına karşın içlerinde kürk olan montlar bu alanda fazlaca rağbet görmektedir. Bayan mont seçenekleri arasındaki montların farklı yakalara sahip olanları da cardır. Böylece yaka ve cep modelleri sayesinde farklı bir tarz elde edilebilmektedir. Kış aylarındaki partiler ya da organizasyonlar için ise pullu olan montlar satılmaktadır. Pullu montlar fermuarları ve kumaşları sayesinde kadınları soğuklardan korumaktadır. Pullu montlarda hem altın hem de gümüş olan modellerin yer alması istenilen kombinlerin yapılmasını sağlamaktadır. Şıklık için pelüş montların kısa ve fermuarlı olanları da seçilebilmektedir. Bayan mont seçenekleri için MissPile’nin ürünlerine bir göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.