Mini Etek

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L

Mini Etek

Bu dönemin modasında, altı tül şerit detayları ile süslenen ürünler yer alır. Volanlı etekler de mini etek modasında da yerini almış durumdadır. Bel kısımları dar olarak başlayan volanlı etekler, alt bölümleri volanlı şekilde bitmektedir. Bu mini etek çeşitleri ile tişörtlerinizi ya da gömleklerinizi kombin yapabilir ve ortaya oldukça şık bir görüntü çıkartabilirsiniz. Mini eteğin modelini gideceğiniz yere göre belirleyebilirsiniz. Günlük hayat için kullanılan pembe, mavi, sarı renklerde üretilen kloş çeşitlerinden tercih ederek renkli kombinler açığa çıkartabilirsiniz. Mini eteğinizi spor ayakkabılarla, sandaletlerle ya da babetleriniz ile tamamlayabilir, dilediğiniz kadar rahat bir şekilde dışarıda yürüyüş yapabilirsiniz.

Mini Etek Modelleri

Hem iş hayatında hem de günlük hayatta etekler, kadınların bir numaralı giysileri içinde yer alır. İşe gidilirken siyah mini eteğiniz ile istediğiniz bir bluzunuzu kombin yapabilir ve bu sayede de şık bir görüntü açığa çıkartabilirsiniz. Mini etek modellerinin en büyük özelliklerinden biri de neredeyse bütün ayakkabılar ile uyum sağlamasıdır. Mini etek çeşitleri kışlık ve yazlık olarak üretilir. Yazlık etek çeşitleri daha ince kumaşlarda yer alırken kışlık etekler daha kalın kumaşlardan ve ya deriden üretilir. Çan şeklinde olan deri modeller, hem iş hayatında hem de günlük hayatta kadınlara öncülük eder. Düz ya da kabarık mini eteğiniz ile salaş kazaklarınız ve çizmeleriniz ile tamamlayabilir, gün içinde hem şık hem de rahat olabilirsiniz. 
Gece dışarı çıktığınızda ışıl ışıl ve göz alıcı görünmek için payetli olan modelleri tercih edilebilir. Payetli etek çeşitlerine ışık değdiğinde ışıldamaya başlar ve oldukça dikkat çeken bir görüntü açığa çıkartır. Gece düzenlene bir partide ya da eğlence merkezlerinde gidildiğinde tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız, bu modellerini bir tişört ya da büstiyer ile kombin yapabilirsiniz. 

Mini Etek Fiyatları

Özellikle yaz dönemlerinde vazgeçilmez kadın kıyafetleri arasında kendisine yer bulan mini etek modelleri, rengarenk tasarımlara sahip olması ile hayatınıza renk katıyor. Renkli etek çeşitlerini, düz renk tişörtler ve ya birbirinden kontrast oluşturacak renkler ile tamamlayabilirsiniz. Yazın en çok tercih edilen modellerinde bir başkası da fosforlu renklerde üretilen mini eteklerdir. Fosforlu kloş eteği ile topuklu ayakkabılarınız ve blazer ceket ile kombin yaparak günlük hayatta son derece şık olabilirsiniz. Diğer modeller ve fiyatları için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.