151 Ürün mevcut.

Bayan Hırka Modelleri

Hırkalar kış aylarında kabanların ya da montların içine bahar aylarında ise montların yerine kullanılan giyim ürünlerindendir. Kadın hırka modelleri her mevsime uygun olan kalınlık seçenekleri ile sunulmaktadır. Bunun yanı sıra oldukça kalın iplerden tasarlanan ve kış ayları için satışa sunulan modeller de bulunmaktadır. Düğmeli ya da belden kuşak ile bağlamalı modelleri olan, el örgüsü görünümüne de sahiplerdir. Böylece modaya uygun şekilde üşümemeyi garantilemeleri sağlanmaktadır. Bayan hırka seçeneklerinde moda takibi aynı zamanda uygun fiyatları da beraberinde getirdiği için maddi açıdan zorlanılmadan alışveriş yapılmasını sağlamaktadır.

Rahat Bayan Hırka Modelleri

Hedefleri rahatlık ya da spor bir görünüm olan kadınlar için ekoseli modeller satışa sunulmuştur. Ekosenin modellerinde de kendini göstermesi, yakalarında kürk detaylarını da yanında getirmiştir. Bunun yanı sıra sade bir örgü şeklinde günlük kullanım için bir hayli uygundur. Kısa ve uzun modelleri olan sade modeller cep detayları da düşünülmüştür. Bayan hırka modellerinde cepler büyük tutularak daha tarz ve farklı bir görünüm yakalanmıştır. Ayrıca spor şıklık için saç örgüsü modeller kullanılabilmektedir. Saç örgüsü modellerde düz hırkalarda olduğu gibi hem renk hem de boyut bakımından farklı model ve seçenekler bulunmaktadır. Spor şıklıkta yırtık modelli ve kemerleri olanda oldukça popülerdir. Bu popüler ürünler ve daha nicesi Misspile farkı ile kullanıcılarını bekliyor. 

Bayan Şık Hırka Seçenekleri

Pullu hırka modelleri, serin akşamlarda kadınların şıklıklarından ödün vermeden sıcak kalmalarını sağlamaktadır. Tamamı pullu olan modellere ek olarak cep kısımlarında pulların görüldüğü modelleri de satılmaktadır. Ayrıca etnik olarak da bilinen püsküllü modeller arasında çokça talep görmektedir. Sakallı modeller kısa etekler ile birlikte şık akşamlarda rahat şekilde kombin edilebilmektedir. Üstelik modelleri oldukça fazla olan, şıklık için kısa olanları tercih etmek zorunlu değildir. Bellerinde kuşaklar olan; karamel, kahve ya da koyu ekru renkleri ile de bir şıklık yakalanabilmektedir. Üstelik kaliteli olmalarının yanı sıra oldukça uygun fiyatları ile de beğeni toplamaktadır.