HIRKA

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L

Bayan Hırka Modelleri

Hırkalar kış aylarında kabanların ya da montların içine bahar aylarında ise montların yerine kullanılan giyim ürünlerindendir. Kadın hırka modelleri her mevsime uygun olan kalınlık seçenekleri ile sunulmaktadır. Bunun yanı sıra oldukça kalın iplerden tasarlanan ve kış ayları için satışa sunulan modeller de bulunmaktadır. Düğmeli ya da belden kuşak ile bağlamalı modelleri olan o hırkalar el örgüsü görünümüne de sahiplerdir. Böylece hırkaların modaya uygun şekilde üşümemeyi garantilemeleri sağlanmaktadır. Bayan hırka seçeneklerinde moda takibi aynı zamanda uygun fiyatları da beraberinde getirdiği için maddi açıdan zorlanılmadan alışveriş yapılmasını sağlamaktadır.

Rahat Bayan Hırka Modelleri

Hırka seçimlerinde hedefleri rahatlık ya da spor bir görünüm olan kadınlar için ekoseli hırkalar satışa sunulmuştur. Ekosenin hırka modellerinde de kendini göstermesi, hırka yakalarında kürk detaylarını da yanında getirmiştir. Bunun yanı sıra sade bir örgü şeklinde olan hırkalar günlük kullanım için bir hayli uygundur. Kısa ve uzun modelleri olan sade hırkalarda cep detayları da düşünülmüştür. Bayan hırka modellerinde cepler büyük tutularak daha tarz ve farklı bir görünüm yakalanmıştır. Ayrıca spor şıklık için saç örgüsü hırkalar da kullanılabilmektedir. Saç örgüsü hırkalarda da düz hırkalarda olduğu gibi hem renk hem de boyut bakımından farklı model ve seçenekler bulunmaktadır. Spor şıklıkta yırtık modelli ve kemerleri olan hırkalar da oldukça popülerdir. Bu popüler ürünler ve daha nicesi Misspile farkı ile kullanıcılarını bekliyor. 

Bayan Şık Hırka Seçenekleri

Pullu hırka modelleri, serin akşamlarda kadınların şıklıklarından ödün vermeden sıcak kalmalarını sağlamaktadır. Tamamı pullu olan modellere ek olarak cep kısımlarında pulların görüldüğü hırka modelleri de satılmaktadır. Ayrıca etnik olarak da bilinen püsküllü hırkalar da kadın hırka modelleri arasında çokça talep görmektedir. Sakallı hırkalar kısa etekler ile birlikte şık akşamlarda rahat şekilde kombin edilebilmektedir. Üstelik modelleri oldukça fazla olan hırkalarda şıklık için kısa olanları tercih etmek zorunlu değildir. Bellerinde kuşaklar olan; karamel, kahve ya da koyu ekru renklerindeki hırkalar ile de bir şıklık yakalanabilmektedir. Üstelik hırka modelleri kaliteli olmalarının yanı sıra oldukça uygun fiyatları ile de beğeni toplamaktadır.