390 Ürün mevcut.

Bayan Gömlek Modelleri

Gömlekler kadınların gardıroplarında yer alan en kurtarıcı parçalardan biridir. Bu nedenden ötürü hemen hemen her kadının farklı modellerinden birer adet edinmeye çalıştıkları gerçektir. Klasik olarak önleri ve kolları düğmeli olan bir giyim parçası olan, modanın değişmesi ile birlikte farklı modeller ileride satışa sunulabilmektedir. Uzun süredir piyasada bulunmasından dolayı farklı renk seçenekleri yüzleri bulmaktadır. Üstelik artık pek çok kumaş üstü istemediğinden ötürü doğru seçimler kadınlara bu alanda da pratiklik kazandırmaktadır. Seçimlerde ihtiyaçlar, gömlek türleri ya da fiyat aralıkları gibi kriterler, ürünlerin belli gruplarda toparlanarak en uygun seçeneklerin görülmesini sağlamaktadır.

Rahat Bayan Gömlek Modelleri

Rahat modellerinde bol kesim modeller tercih edilmektedir. Son dönemin en popüler deseni olan ekoseler rahat modellerinde de kullanılmaktadır. Ekose kumaştan yapılan bayan gömlek modellerinde kapüşon gibi aksesuarlara da rastlanmaktadır. Rahat modellerde oduncu modeli her bedene uygun seçenekler ile sunulmaktadır. Kaşe modeller uzun boyları ve farklı renk skalaları ile satılmaktadır. Üstelik uç kısımlarda bulunan ip detayları, değişik bir görümüm ile kombin edilmesine de olanak tanımaktadır. Kadife ve keten kumaştan yapılan modeller de rahat modeller arasında önemli bir rol oynamaktadır.  Bu kaliteli ürünlere uygun fiyattan ulaşmak için MissPile’nin ürünlerine bakabilirsiniz. 

Şık Tasarım Bayan Gömlek Modelleri

Kadın gömlek modelleri tasarımları sayesinde şık davetlerde ya da iş hayatında da tercih edilebilmektedir. İş yaşamı için belden oturtmalı olan modeller de bulunmaktadır. Şık tasarımların desenlere de yansıdığı modellerde hayvan kürk esintileri yer almaktadır. Yılan ya da leopar desenli olanlar bu alanda en popüler olanlar arasındadır. Kadınlar tüm düğmelerini iliklemek yerine alt kısımlarına düğümler atarak da kullanabilmektedir. Düğümlü modeller özel bir kategoride de kendine satış alanı yaratmıştır. Şık tasarımlarında yarasa kollu olanlar aynı zamanda rahatlık da sağlamaktadır. Bunun yanı sıra düz kesim modellerinin kemerler ile birlikte kombini yapılarak şık bir havanın yaratılması da mümkündür.