GÖMLEK

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L
86 Ürün mevcut.
Ücretsiz Kargo
49,99 TL
Ücretsiz Kargo
54,99 TL

Bayan Gömlek Modelleri

Gömlekler kadınların gardıroplarında yer alan en kurtarıcı parçalardan biridir. Bu nedenden ötürü hemen hemen her kadının farklı gömlek modellerinden birer adet edinmeye çalıştıkları gerçektir. Klasik olarak önleri ve kolları düğmeli olan bir giyim parçası olan gömlekler modanın değişmesi ile birlikte farklı modeller ileride satışa sunulabilmektedir. Uzun süredir piyasada bulunmasından ötürü gömleklerde renk seçenekleri yüzleri bulmaktadır. Üstelik artık pek çok kumaş üstü istemediğinden ötürü doğru seçimler kadınlara bu alanda da pratiklik kazandırmaktadır. Bayan gömlek modellerinde seçimlerde ihtiyaçlar, gömlek türleri ya da fiyat aralıkları gibi kriterler, ürünlerin belli gruplarda toparlanarak en uygun seçeneklerin görülmesini sağlamaktadır.

Rahat Bayan Gömlek Modelleri

Rahat gömlek modellerinde bol kesim modeller tercih edilmektedir. Son dönemin en popüler deseni olan ekoseler rahat gömlek modellerinde de kullanılmaktadır. Ekose kumaştan yapılan bayan gömlek modellerinde kapüşon gibi aksesuarlara da rastlanmaktadır. Rahat gömlek modellerinde oduncu gömlekler her de her bedene uygun seçenekler ile sunulmaktadır. Gömleklerde rahatlık kaşe olan modellerde de sağlanmaktadır. Kaşe gömlekler uzun boyları ve farklı renk skalaları ile satılmaktadır. Üstelik bu gömleklerde uç kısımlarda bulunan ip detayları gömleklerin değişik bir görümüm ile kombin edilmesine de olanak tanımaktadır. Kadife ve keten kumaştan yapılan gömlekler de rahat gömlek modelleri arasında önemli bir rol oynamaktadır.  Bu kaliteli ürünlere uygun fiyattan ulaşmak için MissPile’nin ürünlerine bakabilirsiniz. 

Şık Tasarım Bayan Gömlek Modelleri

Kadın gömlek modelleri tasarımları sayesinde şık davetlerde ya da iş hayatında da tercih edilebilmektedir. İş yaşamı için büyük gömleklerin yanı sıra belden oturtmalı olan modeller de bulunmaktadır. Şık tasarımların desenlere de yansıdığı gömleklerde hayvan kürk esintileri yer almaktadır. Yılan ya da leopar desenli gömlekler bu alanda en popüler olanlar arasındadır. Kadınlar gömleklerinin tüm düğmelerini iliklemek yerine alt kısımlarına düğümler atarak da kullanabilmektedir. Düğümlü gömlekler özel bir kategoride de kendine satış alanı yaratmıştır. Şık gömlek tasarımlarında yarasa kollu olanlar aynı zamanda rahatlık da sağlamaktadır. Bunun yanı sıra düz kesim gömlek modellerinin kemerler ile birlikte kombini yapılarak şık bir havanın yaratılması da mümkündür.