ETEK

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L
100 Ürün mevcut.

Etek Modelleri

Etekler, şıklıklarından ödün vermeyen kadınların, stillerinde vazgeçemedikleri parçalar arasında bulunmaktadır. Yazlık ve kışlık kullanıma da uygun olan etek modelleri rahat oldukları kadar yapılan kombinler sayesinde her ortama ayak uydurulmasını da sağlamaktadır. Farklı boy seçenekleri olduğu gibi bel seçenekleri de bulunan eteklerde dönem modasına uygun olarak yüksek ve düşük belli modeller bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kumaş seçimleri ile mevsimlere adapte edilebilen eteklerde kesimler de oldukça önemlidir. Düz kesim olarak bilinen etekler vücuda tam oturarak çekici bir görünüm kazandırırken kloş etekler rahatlıktan kopamayanlar için satışa sunulmaktadır. Kadın etek modellerinde aranan modeller filtrelenerek en çabuk sonuca ulaşmak da mümkündür. 

Kışlık Etek Modelleri

Kışlık olarak sunumu yapılan etek modellerinde kumaşlar ön plandadır. Kot ve kadife kullanımının daha çok görüldüğü modellerde mini, midi ve uzun boy seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle kadife mini boy kışlık etekler fitilli yapıları sayesinde uzun çizmeler ile birlikte her ortama ayak uyduran bir kombin oluşturabilmektedir. Kışlık etek modellerinde kalın kumaşlardan oluşan ekose modeller de en çok satanlar arasında bulunmaktadır. Boy konusunda oldukça esnek olan ekoseli etekler renk skalası bakımından da uzun bir listeye sahiptir. Kışlık etek modellerinde kot detayları ve süete benzer kumaşlar da kullanılmıştır. Sezon trendlerinden biri haline gelen triko etekler de kışlık modeller arasında yer almaktadır. triko eteklerin altlı üstlü takım olarak kullanım imkanı da vardır. Etek modelleri konusunda MissPile farkı ve kalitesi ile sizlerde tanışmalısınız.

Yazlık Etek Modelleri

Yaz aylarında gerek tatil mekânlarında gerek şehir yaşamında etekler kadınların hayatlarını kurtaran alt giyim parçalarındandır. Yazlık etek modellerinde asimetrik olarak bilinen kesimli etekler çok fazla satılmaktadır. Asimetrik eteklerde yakalanan bohem hava kış aylarına da taşınabilmektedir. Ayrıca etek modelleri arasında bulunan deri etek modelleri yaz ve kış akşamlarının popüler parçalarından biridir. Yazlık eteklerde bulunan yırtmaç detayları kadınlara hem kullanım rahatlığı hem de ayrı bir şıklık kazandırmaktadır. Eteklerin bel kısımlarında yer alan kemer bölümlerinde de özenli tasarımlar yer almaktadır. Bu da eteklerin kullanıcı tercihlerine göre bir gömlek ya da tişört içine sokularak sergilenmesini sağlamaktadır.