ETEK

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L
530 Ürün mevcut.

Etek Modelleri

Etekler, şıklıklarından ödün vermeyen kadınların, stillerinde vazgeçemedikleri parçalar arasında bulunmaktadır. Yazlık ve kışlık kullanıma da uygun olan etek modelleri rahat oldukları kadar yapılan kombinler sayesinde her ortama ayak uydurulmasını da sağlamaktadır. Farklı boy seçenekleri olduğu gibi bel seçenekleri de bulunan modellerde dönem modasına uygun olarak yüksek ve düşük belli modeller bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kumaş seçimleri ile mevsimlere adapte edilebilen modellerde kesimler de oldukça önemlidir. Düz kesim olarak bilinenler vücuda tam oturarak çekici bir görünüm kazandırırken kloşlar rahatlıktan kopamayanlar için satışa sunulmaktadır. Aranan modeller filtrelenerek en çabuk sonuca ulaşmak da mümkündür. 

Pileli Etek Modelleri

Kışlık ve yazlık olarak kullanılan pileli modellerde kumaşlar ön plandadır. Pileli modellerinde mini, midi ve uzun boy seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle mini boy kışlık etekler fitilli yapıları sayesinde uzun çizmeler ile birlikte her ortama ayak uyduran bir kombin oluşturabilmektedir. Boy konusunda oldukça esnek olan ekoseler renk skalası bakımından da uzun bir listeye sahiptir. Sezon trendlerinden biri haline gelen pileli modeller altlı üstlü takım olarak kullanım imkanı da vardır.

Kloş Etek Modelleri

Yaz aylarında gerek tatil mekânlarında gerek şehir yaşamında kadınların hayatlarını kurtaran alt giyim parçalarındandır. Kloş modeller asimetrik olarak bilinenler çok fazla satılmaktadır. Asimetrik modellerde yakalanan bohem hava kış aylarına da taşınabilmektedir. Ayrıca modeller arasında bulunan deri etek modelleri yaz ve kış akşamlarının popüler parçalarından biridir. Yazlık ürünlerde bulunan yırtmaç detayları kadınlara hem kullanım rahatlığı hem de ayrı bir şıklık kazandırmaktadır. Eteklerin bel kısımlarında yer alan kemer bölümlerinde de özenli tasarımlar yer almaktadır. Bu da kullanıcı tercihlerine göre bir gömlek ya da tişört içine sokularak sergilenmesini sağlamaktadır.