Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L
62 Ürün mevcut.

Bayan Ceket Modelleri

Bayan ceket modelleri hem kış aylarında hem de serin olan günlerde kullanılmaktadır. Ayrıca işi gereği pek çok kadın ceketleri günlük yaşamlarına adapte ederek kullanmaktadır. İş hayatında kullanılan ceketler genellikle tek ya da birkaç düğmeden oluşan klasik ceketlerdir. Bu kategoride yer alan ceket modellerinde belden oturtmalar sayesinde kadınsı görünün yakalanabilmektedir. Bayan ceket modellerinin klasik olanlarında kumaş seçimleri düz olanlardan başlamaktadır. Son yıllarda kareli ya da ekoseli kumaşlarında klasik kesim ceketlerde tercih edildiği görülmektedir. Böylece iş yaşamındaki kadınlar için farklı ceketler ya da takımlar kurtarıcı parçalar olarak tanımlanmaktadır. 

Bayan Fermuarlı Ceketler

Ceketlerin bir diğer kullanım alanı ise soğuktan korunmaktadır. Bu amaçla satın alınan ceketlerde fermuar detaylarının tercih edildiği bilinmektedir. Kadın ceket modellerinde fermuar pelüş olanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Renk ve beden açısından sıkıntısı olmayan pelüş modeller her yaş grubu için kullanıma uygun olan ceketlerdir. Fermuarlı ceketler kategorisinde kot ve deri ceketler de yer almaktadır. İki ceket türü için de son yıllarda içleri kürklü olan modeller tasarlanmaktadır. Böylece kot ve deri olan ceketler sadece bahar aylarında değil kış aylarında da kullanılabilmektedir. Fermuarlı olarak üretilen süet ceketler de sıcak tutma özellikleri sayesinde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra leopar desenine sahip kürk görünümlü olan ceketler şık ya da spor kullanımlara kombin edilebilmektedir.  Bu güzel ceketlere sahip olmak için MissPile adresine de bir göz atmanızı tavsiye ederiz. 

Blazer Ceketler

Düğmeli ya da çıtçıtlı blazer ceket modelleri tek veya birden fazla düğme kullanımı ile tasarlanmaktadır. Tasarlanan blazer ceketlerde en az fermuarlı olanlar kadar model bulunmaktadır. Pelüş ve kapüşonlu olan düğmeli ceketler hem uzun hem de kısa olarak üretilmiştir. Kadın ceketlerinden biri olan kaşe modellerde de düğme kullanımı çok yaygındır. Ancak blazer ceket modellerinde genellikle tek düğme bulundurulmaktadır. Düğmeli kadife ceketler ya da modeller de satış oranları yüksek modeller arasındadır. Bu montlar sadece ön kısımda düğmesi olan ceketlerden değildir. Tasarımlar ceplerde ve omuz detaylarına da düğmeler eklenerek bütün hale getirilmiştir. Ayrıca sayılan ceket modellerinin tamamı için renk ve beden seçenekleri geniş bir listeden oluşmaktadır.