CEKET

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L
259 Ürün mevcut.
36%
109,99 TL 69,99 TL
36%
109,99 TL 69,99 TL

Bayan Ceket Modelleri

Bayan ceket modelleri hem kış aylarında hem de serin olan günlerde kullanılmaktadır. Ayrıca işi gereği pek çok kadın, günlük yaşamlarına adapte ederek kullanmaktadır. İş hayatında genellikle tek ya da birkaç düğmeden oluşan klasik modeller tercih edilmektedir. Bu kategoride yer alan modellerde belden oturtmalar sayesinde kadınsı görünüm yakalanabilmektedir. Bayan ceket modellerinin klasik olanlarında kumaş seçimleri düz olanlardan başlamaktadır. Son yıllarda kareli ya da ekoseli kumaşlarında klasik kesimlerin tercih edildiği görülmektedir. Böylece iş yaşamındaki kadınlar için farklı modellerle ya da takımlar kurtarıcı parçalar olarak tanımlanmaktadır. 

Bayan Fermuarlı Ceketler

Ceketlerin bir diğer kullanım alanı ise soğuktan korunmaktadır. Bu amaçla satın alınan modeller fermuar detaylarının tercih edildiği bilinmektedir. Kadın modellerinde fermuar pelüş olanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Renk ve beden açısından sıkıntısı olmayan pelüş modeller her yaş grubu için kullanıma uygundur. Fermuarlılar kategorisinde kot ve deri modeller de yer almaktadır. Son yıllarda içleri kürklü olan modeller tasarlanmaktadır. Böylece kot ve deri olan modeller sadece bahar aylarında değil kış aylarında da kullanılabilmektedir. Fermuarlı olarak üretilen süet modeller de sıcak tutma özellikleri sayesinde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra leopar desenine sahip kürk görünümlü olan modeller şık ya da spor kullanımlarla kombin edilebilmektedir.  Bu güzel modellere sahip olmak için MissPile adresine de bir göz atmanızı tavsiye ederiz. 

Bayan Uzun Ceket Modelleri

Düğmeli ya da çıtçıtlı blazer ceket modelleri tek veya birden fazla düğme kullanımı ile tasarlanmaktadır. Tasarlanan blazer modeller en az fermuarlı olanlar kadar bulunmaktadır. Pelüş ve kapüşonlu olan düğmeliler hem uzun hem de kısa olarak üretilmiştir. Kadın ceketlerinden biri olan kaşe modellerde de düğme kullanımı çok yaygındır. Ancak blazer modellerinde genellikle tek düğme bulundurulmaktadır. Düğmeli kadife modeller ya da modeller de satış oranları yüksek modeller arasındadır. Bu montlar sadece ön kısımda düğmesi olan modellerden değildir. Tasarımlar ceplerde ve omuz detaylarına da düğmeler eklenerek bütün hale getirilmiştir.