1 Ürün mevcut.

Bol Pantolon

Pantolonlar, her sezon kadınların favori tercihleri arasında olup hem trend hem de şık görünmenize yardımcı olur. Modaya uygun kesim ve renge sahip olan pantolon modelleri içerisinden sizin stilinizi tamamlayacak pek çok tasarıma ulaşabilirsiniz. Birbirinden şık kombinler hazırlamanıza olanak sağlayan bol pantolonlar, aynı zamanda modern kent kadınının imajını desteklemekte.
Gerek dizayn gerekse renk bakımından zengin seçenek yelpazesinde karşılaşılan kategorilerde bluz modelleri ile kombin yapılabilen bol pantolon tasarımları da yer almakta. Jena kumaşlardan hazırlanan aynı zamanda spor giyim stilleri ile de uyum sunan skinny kesim, boyfriend kesimli tasarımlar da seçenekler içerisinde yer alır. Kareli kumaşlardan dikilen her dönemin modası olan pantolon modellerini de Misspile'den inceleyebilirsiniz. 
Bol pantolon çeşitleri, iş hayatında da kullanılabilen şık bir duruşu ortaya koyar. Sade görünümleri ile bu pantolonlar olduğundan daha fazla kombin seçeneği sunmaktadır. Tişört, ceket ve bluz tasarımları ile kolay bir şekilde kombinlenebilecek bu tasarımları topuklu ayakkabılar ile bir arada kullanılabilir.  Kadın pantolon modelleri arasında yer alan bol pantolon çeşitleri yırtmaçlı paçası olan ve pile ile hareketlendirilmiştir. Bu sayede daha fresh bir kombin açığa çıkartabilirsiniz.

Bol Pantolon Modelleri

Rahat, modern,rahat ve cool bir tarza uyum sağlayarak rahat bir şekilde kombin yapılabilen bol pantolon modelleri, bu sezonda en kilit parçalar arasında yer alıyor. Yüksek beli olan bol paça pantolon modelleri ile daha uzun görünebilirsiniz. Hem de kolay bir şekilde kombin yaparak zahmetsiz bir şıklığa erişebilirsiniz. 
Desenli bol pantolonlardan yana  tercih yapacak olanlar istediği beyaz gömlek ve ya bluz ile kombinini dengeleyebilir. Kısa paçalı bol pantolon modelleri bu sezon içinde bir hayli popüler olarak yer almakta. Sizlerde kısa paçalı bol pantolon modellerini sportif ve günlük bir tarzla kombin yapabilirsiniz.  Bol pantolon modelleri gece davetleri içinde son derece kullanışlı olup taşlı bluz modelleri ya da kruvaze yaka bluzlar ile çok yakışmakta. Ofis stilleri için ise bol paçası bulunan pantolonlar gömlek ya da bluzlar ile kombin yapılabilir. Aynı zamanda uzun, rahat kalıplı ve bol paça pantolonlar tesettür giyimlerinde de bluz ya da gömlekler ile rahat bir şekilde kombin yapılabilir. 

Kadın Bol Pantolon Fiyatları

Kadın bol pantolon fiyatları Misspile avantajları ile sizlerle buluşuyor.  Rahatlığın vazgeçilmezleri arasında yer alan bol pantolon modeller her sezon olduğu gibi bu sezonda Misspile'de yerini aldı. Yeni sezonda tasarımlar arasında girmeyi başaran Misspile,hem cool stilleri hem de rahat duruşları ile oldukça dikkat çekmektedir. avantajlı olarak bol pantolon modelleri hem kısa botlar, hem spor ayakkabılar, hem de topuklu ayakkabılar ile giyilebilir olmasıdır. Bol kesim denim pantolonlar, kadınlar için günlük stillerde rahatlığın önemli bir parçasıdır. Doğru parçalar ile kombinlendiği zaman  rahat oldukları kadar şık bir görünüm sağlayarak geniş kullanım alanına sahiptir.