BLUZ

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L
121 Ürün mevcut.
Ücretsiz Kargo
24,99 TL
12%
Ücretsiz Kargo
39,99 TL 34,99 TL
12%
Ücretsiz Kargo
39,99 TL 34,99 TL
12%
Ücretsiz Kargo
39,99 TL 34,99 TL

Bayan Bluz Modelleri

Bluzlar genellikle şık kombinler için tercih edilen giyim modellerindedir. Yaza ya da kışa uyabilen bayan bluz modelleri farklı kumaşları sayesinde kullanım konusunda kadınlara kolaylıklar tanımaktadır. Spor bir bluz seçiminin farklı aksesuarlar ya da tamamlayıcı diğer parçalar ile şık hale getirilmesi de olanaklar dâhilindedir. Kaliteli kumaşlardan tasarlanan, renk ve model seçimi konusunda pek çok seçeneği bulunan bluzlar bu sayede her kıyafet dolabında bulunması gerekenler arasında yer almaktadır. Kadın bluz modellerinde fiyat aralıklarının da kullanıcı bütçesi düşünülerek belirlenmesi, birden çok bluz alımına ya da dolaplarda çeşitli modellerde farklı bluzların yer almasına olanak tanımaktadır. En uygun fiyatlı ve kaliteli bayan bluz modellerine MissPile üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Bayan Bluz Seçenekleri

Şık gecelerde tercih edilen bluz modelleri pullu ya da payetli modelleri ile beğenilere sunulmuştur. Hem önü hem de arkası tamamen pul ve payetlerden oluşan bluzlarda genel kapsamda siyah, altın ve gümüş renkleri kullanılmaktadır. Ayrıca sadece önü ya da kolları veyahut küçük bir bölümü pullu olarak tasarlanan bluz modelleri de vardır. Kış aylarında uzun kollu olan şık modellerin yaz aylarında kısa kollu ya da askılı olan seçenekleri de tercih edilebilmektedir. Şık bluz modellerinde öne çıkan bir diğer tür ise simli modellerdir. Simli bluz modellerinde gri ve siyah renkleri kullanılmaktadır. Ayrıca simli modeller düz veya çizgili seçenekleri bünyesinde bulundurmaktadır. Yakasında dantel kullanılan kadife bluzlar da şık olanlar arasında sayılmaktadır. 

Bayan Bluz Trend Kombinleri

Bluz kombinlerinde seçimi yapılan türe göre hareket edilmelidir. Derin yakalı kadife olan bluzlar ya da payetli olanlar şık etekler ve pantolonlar ile birlikte kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra bayan bluz modelleri arasında triko olanlar da yer almaktadır. Triko bluzlar kadınların hem spor hem de şık bir hava yakalayabilecekleri modellerdendir. Renk konusunda kadınlara temel ve ara renklerden oluşan bir liste sunabilen trikolar ince ve kalın seçenekleri ile yaz ve bahar mevsimlerinde kullanılabilmektedir. Son zamanların bluzlardaki trend kombinlerinden biri de deri bluzlar ile yapılmaktadır. Deri bluzlar kollarındaki farklı detayları sayesinde feminen görüntünün cazip fiyatlarla elde edilmesini sağlamaktadır.