Blazer Ceket

Fiyat Aralığı

Renk

Beden

S M L
8 Ürün mevcut.

Blazer Ceket

Zevk ve stil sahibi olan kadınların vazgeçemediği parçalar arasında yer alan blazer ceket,  giyim kombinlerinizin tamamlanmasına yardımcı oluyor. İster iş hayatınızda da isterseniz de günlük hayatta tercih edilebilen blazer ceket çeşitleri yüzlerce farklı modelleriyle klasik ya da spor görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Spor şıklığınızı sweat tarzı modeller tamamlayabilir, süet tarzda da klasik bir görünümü yakalamanız mümkün. 

Kadın Blazer Ceket

Kadın blazer ceketler, her mevsim rahat bir kullanım sunarak sizler için onlarca model ve renk alternatifleriyle beğeninize sunulmakta. Doğru kombinasyon ile giyim tarzınız için uygun olan ceket modelleri çeşit çeşit her renk ile kıyafetleriniz ile kolayca adepte olur. İster jean pantolonlarla isterseniz de klasik pantolonlar ile tamamlanabilen giyim parçası sayesinde girilen her ortamda farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz. 
Doğru model tercihleri, giyim tarzınızı doğru bir şekilde ortaya çıkartmanıza yardımcı olur. Şayet armut tipli bir vücut hattına sahip iseniz belinizin alt hizasında biten kısa modeller ile daha şık görünebilirsiniz. Uzun boylu ve zayıf biri iseniz de trend tasarımları ile yer alan uzun kesimleri tercih edebilir, şık bir ayakkabı ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz. İş hayatınızda kullanmak için kadın balzer ceket arayışında iseniz düz renk bluzlar ile kullanabileceğiniz tek düğmeli ve desneli modeller ile klasik bir imaj ortaya koyabilirsiniz. 
Giyim şekliniz ile elegan bir görüntü yakalamk için ise seçilen parlak kaplar, sadece günlük hayatınızda değil aynı zmaanda söz, nişan gibi özel davetleriniz de de rahat bir kullanım imkanı sunar. Düz renk ceketleri, desenli giyim parçaları ile kombin yapabilir ve tek renkleri ise desenli modeller ile uyum içinde kullanabilirsiniz. 

Kadın Blazer Ceket Modelleri ve Fiyatları

Son yıllarda kadın blazer ceket modelleri ve fiyatları oldukça sık kullanılan parçalar olrak tercih edilir. Maskülen ve feminen tasarım çizgisini kolaylıkla oluşturan ürünleri girilen ortamlara ve giyim tarzınıza göre tercih edebilirsiniz. Klapa yaka kısa ya da uzun modeller, özellikle kurumsal firmalarda çalışan iş kadınları için büyük kolaylık sunar. Sigaret kesimli olan pantolonlar elbise ve etekler ile kullanılabilen parçalar olarak deri detaylı olanlarda tercih edilebilir. 
Yan bölümlerinde yer alan cep detaylı uzun kesimi bulunan ve kolları kıvrık modeller sportif bir tarz oluşturulmasında sizlere yardımcı oluyor. Kol bölgeleri kıvrıldıktan sonra ortaya konulan, ceket kumaşlarından farklı desen detayı dinamik ve genç yanınızı ortaya çıkartır. Özellikle jean pantolonlar ile giyilebilen sweat tarzlı ceketleri modern boşlar ile  şık bir stil kombini oluşturmanıza imkan tanır.
Yaz dönemlerinde astarsız şekilde giyilebilen kadın blazer ceket modelleri ve fiyatları en uygun seçenekler ile Misspile'de sizleri bekliyor. Dilediğiniz ürünü inceleyebilir anında sepete ekleyebilirsiniz.